2 жовтня ми відкриваємо Ювілейний 80-й театральний сезон

Дорогі друзі, запрошуємо вас на Відкриття нового театрального сезону у родинному колі, щоб відзначити знакову для нас подію! 


2 жовтня о 18:00 ми відкриємо сезон виставою "Солодка Даруся", яка цієї осені святкує своє 10-річчя. 

Вже в середині листопада відбудеться перша велика прем'єра - мюзикл "Гуцулка Ксеня" (музика Ярослава Барнича, постановка Ростислава Держипільського) у сучасному звучанні, з масштабними декораціями, світловими ефектами і лазерним шоу. 

Прийдешній сезон відзначиться співпрацею з молодими цікавими режисерами. Минулого тижня французький режисер Жюль Одрі вже розпочав роботу над постановкою п'єси "Калігула" Альбера Камю. Прем'єра вистави відбудеться у травні 2019 року.  

Цього року театр поповнився новими силами. До нашого оновленого творчого колективу увійшли 5 молодих акторів та новий головний балетмейстер театру Дмитро Лека.

На жовтень заплановані великі гастролі до м. Кропивницький в рамках унікального культурного проекту (детальніше про це згодом).

У грудні ми проведемо черговий гастрольний тур благодійного арт-проекту "Оскар і Рожева Пані", а пізніше - Ювілейний тур драми "Солодка Даруся".


Детальніше у сюжеті "Канал 402" - ВІДЕО  Notice: Undefined variable: images in /var/www/dramteatr.if.ua/data/www/dramteatr.if.ua/front/tmpl/theater/content/blog_ex/item.tpl on line 10