Вперше за 18 років на сцені Франківського драмтеатру зіграє відомий український актор народний артист України Сергій Романюк!

Вперше за 18 років на сцені Франківського драмтеатру зіграє відомий український актор народний артист України Сергій Романюк!

"Я радий, що побачив театр. Я побачив, що робить маестро (директор-художній керівник театру, н.а. України Ростислав Держипільський - прим.ред.). Я побачив, що сьогоднішній театр зовсім інший: він активно експериментує, постійно пропонує глядачам щось нове. Так і має бути. Мистецтво має бути сучасним, актуальним, експериментальним. Тоді воно цікаве, тоді воно живе… Те, що Ростислав запросив мене на роль художника Ренуара, – це для мене подарунок долі", – говорить народний артист України Сергій Романюк.

 

Довгоочікуване повернення Сергія Романюка до театру - це історична подія у житті театрального Івано-Франківська.

Сергій Дмитрович має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно і наступного місяця розпочинає роботу над новою кінороллю. Та тепер ми нарешті знов зможемо побачити видатного і любимого актора у театрі.

Актор зіграє роль П'єра-Огюста Ренуара у виставі «Модільяні» - новій постановці народного артиста України Ростислава Держипільського.

Прем’єра вистави відбудеться 27 та 28 квітня о 19:30 на новій локації театру «Сцена-цех». 


ВІДЕО З РЕПЕТИЦІЇ НОВОЇ ВИСТАВИ дивіться за посиланням - вистава "МОДІЛЬЯНІ" Франківського драмтеатру