"Енеїда" франківського драмтеатру стала хедлайнером Українського тижня у Ґданську

"Енеїда" франківського драмтеатру стала хедлайнером Українського тижня у Ґданську

Артисти Франківського драмтеатру знову відправилися до Польщі. Цього разу вони покажуть вже легендарну виставу "Енеїда" за мотивами однойменної п'єси Івана Котляревського.
"Сьогодні франківські троянці дісталися берегів Балтійського моря! Феєрія-бурлеск "Енеїда" Франківського драмтеатру (Eneida, Teatr Muzyczno-Dramatyczny, Ukraina) – хедлайнер Українського тижня в Ґданську (Tydzień Ukraiński w Gdańsku 2017) – на сцені Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre!", – повідомляють у драмтеатрі.
В Івано-Франківську прем'єра "Енеїди" відбулася наприкінці 2014 року. Жанр вистави – феєрія-бурлеск. На сцені одночасно грають 25 акторів. Вистава насичена народною музикою та улюбленими піснями.
Цього року це вже не перша поїздка Франківського драмтеатру до Польщі. Влітку вони представили там неоОперу-жах "Hamlet" на Шекспірівському театральному фестивалі. Перша прем'єра вистави відбулась 4-го лютого в підвалі облмуздрамтеатру.

Джерело: https://kurs.if.ua/news/eneida_frankivskogo_dramteatru_stala_hedlaynerom_ukrainskogo_tyzhnya_u_gdansku_59183.html