В театрі анонсували музичну феєрію "Легенда святого Різдва"

В театрі анонсували музичну феєрію "Легенда святого Різдва"

13 січня 2017 о 18:00 в театрі відбудеться музична феєрія "Легенда святого Різдва".

Вже другий рік поспіль автор ідеї проекту заслужена артистка України Галина Баранкевич та її асистенти Таїсія Люта і Тетяна Гірник створюватимуть на сцені Івано-Франківського драмтеатру справжню музичну феєрію. Цьогоріч дійство відбуватиметься в жанрі містерії (знайдено алегоричну постать, яка буде навчати, пояснювати і закликати до роздумів та дій). 

Дуже цінним є те, що проект «Легенда святого Різдва» стрімко розвивається і нашу музичну феєрію запрошено на Головну ялинку країни, що знаходиться на Софіївській площі у столиці. Отже, 9 січня ми творитимемо «Легенду святого Різдва» у місті Києві

Метою проекту є популяризація українського свята і традицій, коляди і щедрівки, та головне надзавдання заходу полягає в тому, щоб відійти від стереотипів і застарілих форм. В концерті ми адаптуємо старовинні традиції Різдва для сприйняття сучасною аудиторією, зберігаючи при цьому їх сенс та атмосферу.

Головними персонажами феєрії-містерії є алегорична постать - козак, втілений добре відомим актором Івано-Франківського драмтеатру Іваном Бліндаром та головний герой у виконанні юного актора Марко Кирильчука, який дебютував у ролі Оскара у благодійному арт-проекті «Оскар і рожева пані».

Родзинкою заходу стане втілення «живої шопки» студентами акторського факультету інституту мистецтв. Пластичне рішення Андрія Кирильчука.

Важливо те, що цього року будуть представлені колядки та щедрівки в різних жанрах: естрадному, народному, класичному. Різдвяний настрій для глядачів створюватимуть найкращі виконавці Прикарпаття:

ЗАУ Світлана Весна, ЗАУ Олеся Пасічняк, ансамбль народних інструментів «Бревіс» (Івано-Франківської обласної філармонії, керівник Ярослав Бибик), дует «Гардамани», Олександр Семчук, Вікторія Ватащук, Оксана Сливка, Оксана Романюк (солістка обласної філармонії), Василь Михайлович, гурт «Будьмо», ансамбль «Свічадо» (з селища Ворохта, керівник Мирослава Стефанців), дитячий ансамбль «Опришівські соловейки» (керівник Тетяна Шиптур).

Організатори проекту висловлюють подяку благодійному фонду «Україна Інкогніта», Івано-Франківській ОДА та Івано-Франківській торгово-промисловій палаті за підтримку.