Гастролі франківчан в Мюнхені

8 грудня в Мюнхені колектив Івано-Франківського драмтеатру презентував глядачам виставу за романом Марії Матіос "Солодка Даруся" (режисер - н. а. України Ростислав Держипільський). 

«Після вистави ми багато спілкувалися з глядачами, які приїхали до Німеччини з різних куточків нашої країни, зокрема були і земляки-франківці. Дуже багато молоді було, які привели з собою друзів-німців. Те, що глядачі надзвичайно тепло зустріли виставу, це не сказати нічого. Дуже довго не вщухали аплодисменти, ми бачили сльози, ми слухали похвали за нашу гру, за виставу», - поділилася враженнями виконавиця головної ролі Галина Баранкевич. 

«Мюнхен для нас став містом, у яке хочеться повернутися. Воно розкішне, все пронизане історією, а в передріздвяний час має особливо ніжну і святкову атмосферу. Ми відвідали Маріенплатц, яке все пахне карамеллю. Звичайно, ми відвідали «Пінакотеку модерн», у якій знаходяться твори геніальних художників: Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Василя Кандинського та інших видатних митців. Побували на могилі Степана Бандери. До слова, зять Степана Бандери, Андрій Куцин (родом з Теребовлянського р-ну) був присутній на нашій виставі у Мюнхені», - розповіла Галина. 

Також на виставі були присутні представники консульства України в Мюнхені, які нагородили колектив нашого театру почесними відзнаками.

15337425_1739795423005809_4213440330191698785_n


Notice: Undefined variable: images in /var/www/dramteatr.if.ua/data/www/dramteatr.if.ua/front/tmpl/theater/content/blog_ex/item.tpl on line 10