2 грудня зустрічаємо Волинський театр!

2 грудня відбудуться гастролі Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

О 12:00 - мюзикл для дітей на дві дії «День народження кота Леопольда» Олександра Хайта. 

Постановку цієї казки було здійснено дуже давно. 28 грудня далекого уже 1986 року режисер Володимир Сурков зробив маленьким глядачам великий сюрприз, подарувавши до Новорічних Свят, хоч і не Новорічну, проте добру, повчальну, цікаву історію про Котика, який зовсім не вміє сердитися, його Бабусю і двох розбишак Мишенят. В 2005 році народний артист України Олександр Якимчук поновив виставу, надавши їй другого життя. 

О 18:00 - вистава за п’єсою ювіляра, нашого земляка Мирона Лисака «Дитина в дарунок» (трагікомедія на дві дії) в постановці режисера Сергія Кузика. 

Сучасна родина – батьки і діти, які за велінням долі потрапили у вихор надзвичайної життєвої інтриги… Комедія і драма сплелися у трагікомічних стосунках героїв. І сміх, і сльози, і любов! Ніхто не знає на що здатна жінка заради збереження сім’ї та щастя своїх дітей, коли її душа переповнена почуттям матері-берегині. Також нікому не відомо, що керує жінкою, коли вона носить дитину… А керує одвічна істина: «В житті пробачати і жертвувати собою заради дитини можуть лише рідні батьки». Тому долаючи будь-які випробування долі жінка йде до своєї мети і, можливо, саме через це вона й отримує – дитину в дарунок!!!