Гастролі Франківського драмтеатру в Мюнхені

8 лютого у столиці Баварії Франківський драмтеатр представить драму-реквієм «Нація» за романом Марії Матіос на основі реальних подій 1940-х років.


 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими краянами та усіма, хто прийде на виставу побачити і почути пронизливі історії в оригінальній постановці народного артиста України Ростислава Держипільського і разом помолитися за мир в усьому світі та нашій рідній країні.

 

І в якості бонусу з нагоди другої зустрічі з нашими глядачами у Мюнхені* ми покажемо фрагмент різдвяних набутків "Коляда та й плєс ...ізпрежди віка..." - історії про те, що єднає людей у народ і дає світлу надію на єдність у любові, як і було задумано Богом з початку віків.

 

Дякуємо за підтримку Generalkonsulat der Ukraine in München, Українському вільному університету, Bund Ukrainischer Studenten in Deutschland e.V. та Об'єднанню українських жінок у Німеччині.

 

* У грудні 2016-го відбулися перші гастролі Франківського драмтеатру в Мюнхені з драмою "Солодка Даруся".
Notice: Undefined variable: images in /var/www/dramteatr.if.ua/data/www/dramteatr.if.ua/front/tmpl/theater/content/blog_ex/item.tpl on line 10