Результати конкурсу на заміщення вакантних посад артиста драми і режисера-постановника Івано-Франківського національного драмтеатру

В нашій команді зіркове поповнення!!! 


Сьогодні відбувся конкурс на заміщення вакантних посад артиста драми вищої категорії та режисера-постановника Франківського національного драмтеатру.


У конкурсі на посаду артиста вищої категорії переміг заслужений артист України Юрій Хвостенко - відомий театральний і кіноактор. Кіноглядачам Юрій відомий як виконавець однієї з головних ролей у фільмі “Шляхетні волоцюги”. А львівська театральна публіка знає його за такими ролями, як Моцарт у виставі “Амадей”, Роберт Локамп у виставі “Три Товариші”, Іван у “Небилицях про Івана…” та багатьох інших виставах Національного театру ім. М.Заньковецької. 


У нашому театрі актор не є новачком. Вже третій рік ми, хоч і не так часто, як хотілося б, стаємо свідками блискучої гри Юрія Хвостенка в неоопері “HAMLET”.


Режисеркою-постановницею Франкіського театру за результатами конкурсного відбору стала відома режисерка Роза Саркісян. Роза працювала керівницею Європейських театральних студій в Муніципальній галереї, головною режисеркою Першого українського театру для дітей та юнацтва у Львові, кураторкою Фестивалю української незалежної сцени “Український театр критичний” у Варшаві, є режисеркою двох десятків вистав, лауреаткою Всеукраїнського конкурсу молодих режисерів “Taking The Stage 2017”, Всеукраїнського фестивалю сучасного театру “Світогляд” у номінації “Креативність творчого пошуку” та інших премій.

Роза так прокоментувала своє рішення взяти участь у конкурсі: “Франківський драмтеатр - це критичний театр, що досліджує сьогодення і впливає на реальність. Для мене визначальним є те, що Франківський театр багато працює зі складними темами. Франківський драмтеатр є національним не лише за статусом, а й по суті. Адже, за моїм переконанням, національний театр - це театр, який працює з національними викликами і національними травмами зокрема. Тому я відчуваю співпадіння мого вектору розвитку як мисткині з напрямом розвитку Франківського театру і сподіваюся, що завдяки спільному пошуку ми зробимо багато.”


Нагадаємо, що за результатами конкурсних відборів до нашої команди цього року приєднався актор Олег Шульга, відомий для широкої аудиторії як виконавець головної ролі у фільмі “Позивний “Бандерас””. Також до рідного театру повернувся заслужений артист України Роман Луцький - один з найпопулярніших сьогодні кіноакторів України.


Вітайте нас і нових членів нашої команди! Далі буде…    


Notice: Undefined variable: images in /var/www/dramteatr.if.ua/data/www/dramteatr.if.ua/front/tmpl/theater/content/blog_ex/item.tpl on line 10