Івано-Франківський театр в Римі!

І ось наша "Солодка Даруся" в Римі. Виставу зіграли в актовій залі Собору Святої Софії, який колись збудував Йосиф Сліпий. 

11 грудня після Служби Божої спершу відбувся концерт кавер-гурту "Роги" Львівського національного театру ім. М. Заньковецької. Далі відбувалась вистава. Своїми враженнями поділилась виконавиця головної ролі Галина Баранкевич: "Глядачі плакали і сміялись, сміялись і знову плакали... Людям потрібні ці емоції. Душевне очищення - катарсис. Чи то за кордоном, чи на рідній землі." 

Власне, в залі були присутні як діаспора, так і корінні жителі Італії. Була присутня також професор міланського університету Джованна Броджі, яка, не приховуючи свого захвату і емоцій, вийшла на сцену і сказала: "Ви - театр європейського рівня. І виставу "Солодка Даруся" необхідно грати на великих сценах Італії і Європи". І ми будемо над цим працювати. 

Сподіваємось, що дуже швидко ми відкриємо для себе і інші європейські міста і представлятимемо Європі Україну, яка є дуже перспективною, талановитою, працьовитою країною, а головне - рідною і найкращою.


15327409_1741590192826332_6468019403014644961_n
15497508_1744507259201292_20374285_n

Гастролі франківчан в Мюнхені

8 грудня в Мюнхені колектив Івано-Франківського драмтеатру презентував глядачам виставу за романом Марії Матіос "Солодка Даруся" (режисер - н. а. України Ростислав Держипільський). 

«Після вистави ми багато спілкувалися з глядачами, які приїхали до Німеччини з різних куточків нашої країни, зокрема були і земляки-франківці. Дуже багато молоді було, які привели з собою друзів-німців. Те, що глядачі надзвичайно тепло зустріли виставу, це не сказати нічого. Дуже довго не вщухали аплодисменти, ми бачили сльози, ми слухали похвали за нашу гру, за виставу», - поділилася враженнями виконавиця головної ролі Галина Баранкевич. 

«Мюнхен для нас став містом, у яке хочеться повернутися. Воно розкішне, все пронизане історією, а в передріздвяний час має особливо ніжну і святкову атмосферу. Ми відвідали Маріенплатц, яке все пахне карамеллю. Звичайно, ми відвідали «Пінакотеку модерн», у якій знаходяться твори геніальних художників: Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Василя Кандинського та інших видатних митців. Побували на могилі Степана Бандери. До слова, зять Степана Бандери, Андрій Куцин (родом з Теребовлянського р-ну) був присутній на нашій виставі у Мюнхені», - розповіла Галина. 

Також на виставі були присутні представники консульства України в Мюнхені, які нагородили колектив нашого театру почесними відзнаками.

15337425_1739795423005809_4213440330191698785_n


Наша «Солодка Даруся» вирушила до Європи!

Наша «Солодка Даруся» вирушила до Європи!

Вранці 6 грудня колектив нашого театру вирушив до Європи. Вже цього тижня виставу "Солодка Даруся" режисера Ростислава Держипільського за романом Марії Матіос побачать в Мюнхені (8 грудня) та Римі (11 грудня). Вистава буде перекладена для іноземних глядачів. 

“Ми їдемо в таке собі міні-турне. З нами їде Марія Матіос. Це є спільний захід з промоції української культури за кордоном, організований Львівською та Івано-Франківською ОДА. Поки “Дарусю” не побачать скрізь, ми будемо їздити,” – розповів Ростислав Держипільський, директор та художній керівник театру.

З творчістю нашого театру вже знайомі глядачі США, Канади та Польщі. І ми дуже тішимось, що українська культура і театр зокрема є затребуваними не лише в нашій країні, а й поза її межами. 

АРХІЄПИСКОП НИКОДИМ ВІДВІДАВ АРТ-ПРОЕКТ ОСКАР І РОЖЕВА ПАНІ.

30.10.2016
29 жовтня 2016 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та духовенство міста Житомира відвідали театральний арт-проект "Оскар і Рожева пані". В головній ролі вистави відома сучасна українська акторка театру - Ірма Вітовська.

Про залицяння і женихання тих, кому за 60, зі сцени Чернівецького театру розповідали Івано-Франківські актори


В рамках 11-го фестивалю комедії "Золоті оплески Буковини" в Чернівецькому академічному обласному музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 24 жовтня відбулася вистава "За дверима бажань". Ліричну комедію за п`єсою сучасного драматурга Андрія Іванова "Божі кульбабки" блискуче зіграли актори Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка, пише molbuk.ua